Miejsce pracy: Berlin

Head of Customer Service

Jakie zadania dla Ciebie przygotowaliśmy?

Jako Head of Customer Service będziesz odpowiadał za nasz 35-osobowy, międzynarodowy zespół. Przejmiesz obowiązki zarządzania jak i fachowego kierowania w zakresie Customer Care i After Sales Service. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za ciągły rozwój naszego zespołu oraz poprawę jakości obsługi naszych Klientów.

  • Zapewnienie płynności pracy zgodnie z naszymi standardami serwisowymi jak i jakościowymi
  • Rozwój nowych strategii zapewniających wzrost zadowolenia klienta
  • Odpowiedzialność za wydajność w zakresie utrzymania kluczowych wskaźników efektywności (KPI)
  • Rozwój pracowników z uwzględnieniem ich silnych stron oraz przeprowadzanie szkoleń
  • Wsparcie przy wdrożeniach narzędzi zarządzania oraz wiedzy
  • Definiowanie oraz analiza procesów jak i regularne raportowanie wyników

Jakich osób poszukujemy?

  • Posiadających kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem w obszarze Customer service, CRM lub pokrewnym zorientowanym na klienta (preferowane doświadczenie w E-Commerce)
  • Znających język niemiecki i angielski na zaawansowanym poziomie
  • Posiadających umiejętności motywacji swojego zespołu i rozwoju jego indywidualnych potrzeb
  • Charakteryzujących się proaktywną postawą biznesową, silnie nastawionych na realizację celów
  • Mających wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne, dynamikę i skuteczność w działaniu
  • Odpowiedzialnych, samodzielnych, z wysokimi kompetencjami społecznymi

W ramach współpracy zapewnimy:

  • Pracę dla wiodącej w Europie, dynamicznie rozwijającej się globalnej firmy B2B z biurami w Berlinie, Warszawie, Zielonej Górze i centrami kompetencyjnymi w 3 lokalizacjach w Chinach
  • Realizację innowacyjnych, nietypowych i wysoce kreatywnych przedsięwzięć o zasięgu międzynarodowym
  • Szeroki zakres odpowiedzialności, możliwość realizacji śmiałych wizji oraz realny wpływ na strategię i wyniki
  • Międzynarodowe, wielokulturowe, dynamiczne środowisko oraz kierownictwo otwarte na nowe inicjatywy
  • Stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie, perspektywy rozwoju, elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne, komfortowe biuro (Premium Offices) w centrum Berlina, owoce i doskonałą kawę, kartę sportową
  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy

Chciałbyś poznać pozostałe rekrutacje jakie obecnie prowadzimy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: https://corporate.expondo.pl/kariera/

Dane kontaktowe:
Karolina Opaczyńska | Human Resources
ul. Nowy Kisielin-Innowacyjna 7 | 66-002 Zielona Góra

Nie czekaj ani minuty dłużej i prześlij nam swoją aplikację:
kariera@expondo.com

<< zum Stellenmarkt

counter-image