expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy. Nasze produkty dostępne są w 28 krajach europejskich m.in.: Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Norwegii.Nowy Kisielin to nasze centrum logistyczno-dystrybucyjne, skąd wysyłamy zamówienia do wszystkich naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem do zespołu expondo poszukiwany jest:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń serwisowych od klientów
  • Ewidencjonowanie i rozpatrywanie procesów reklamacyjnych
  • Obsługa komunikacji z Klientami: mailowej, telefonicznej
  • Bieżąca obsługa klienta i zdalne wsparcie techniczne dla klientów
  • Wystawianie ofert na naprawy
  • Dbanie o dobry wizerunek Serwisu i wysoki standard obsługi Klienta
  • Przyjmowanie i weryfikacja zamówień od klientów
  • Wystawianie dokumentacji sprzedażowej i magazynowej
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Jakich osób poszukujemy?

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dokładność i rzetelność w realizowaniu zadań
  • Komunikatywność i kreatywne podejście do problemu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy zespołowej
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość obsługi programu Streamsoft Prestiż będzie dodatkowym atutem

W ramach współpracy zapewnimy:

  • DOJAZD DO PRACY. Nasze autobusy kursują na trasie Zielona Góra – Nowy Kisielin – możesz korzystać z nich zupełnie za darmo!
  • STABILIZACJĘ. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się zadania.
  • ROZWÓJ. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (do wyboru kilkanaście języków obcych, w zależności od Twoich potrzeb).
  • WORK-LIFE BALANCE, czyli elastyczny czas pracy, decydujesz, o której godzinie chcesz rozpocząć pracę (możliwość wyboru między godziną 6 a 10).
  • ZABAWĘ. Jesteśmy zespołem, w skład którego wchodzi wiele narodowości. Będziesz mógł wymienić się doświadczeniami z kolegami z różnych działów, czy wziąć udział w imprezach integracyjnych, które cieszą się dużą popularnością.
  • DODATKOWE BENEFITY. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, a zapach świeżej kawy budzi nas do działania każdego poranka :)
  • MIEJSCA PRACY. Zostały zaprojektowane tak, aby praca nie stanowiła dodatkowego obciążenia. Nowoczesne przestrzenie magazynowe i serwisowe podnoszą komfort i bezpieczeństwo działania.
  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska.

Czekamy na Twoją aplikację!
Przy składaniu aplikacji prosimy o załączenie kompletnych dokumentów aplikacyjnych, w tym informacji dotyczącej jak najwcześniejszej daty rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań finansowych.

Dane kontaktowe:
expondo Polska sp. z o.o. sp. k.
Paulina Jarząb
Zielona Góra
T: 683 005 146
p.jarzab@expondo.pl

<< rynek pracy

counter-image